26 mei 2021

Onze nieuwe website is live!

Competenties

Na maanden van ontwikkelen, vormgeven, vullen en testen, is het eindelijk zo ver… Met trots presenteren wij: onze nieuwe website!

Met deze nieuwe overzichtelijke website geven we ENTER een frisse digitale jas, geheel passend bij onze huisstijl, én is ENTER nog toegankelijker voor iedereen. Lees nog heel even verder voordat je de rest van de website bekijkt, want een aantal dingen zijn nieuw of veranderd.

Om te beginnen werken we tegenwoordig vanuit 7 competenties (voorheen business units): Chemical, Electronics Engineering, Mechanical Engineering, Mechatronics, Physics, Production Development en Software Technology. Wat iedere competentie inhoudt, lees je allemaal via de nieuwe competentiepagina.Verder kun je ook ons team op kantoor beter leren kennen. Op onze ‘over ons’ pagina vind je een overzicht van het team en kun je meer te weten komen over ieder teamlid. Bij ENTER willen we niet alleen jou beter leren kennen, maar vinden we het ook belangrijk dat jij weet wie wij zijn. Ons team is heel benaderbaar. Van iedereen staan de contactgegevens erbij, zodat je eenvoudig diegene kunt bereiken die je graag wilt spreken.

Solliciteren werkt nog steeds hetzelfde. Wel kun je nu nog gerichter zoeken op vacatures en is er de mogelijkheid om meer informatie op te vragen over functies voordat je solliciteert.

Als laatste kun je, naast nieuwsberichten, nu ook interessante voorbeeldcases vinden op de website. In deze cases vertellen onze gedetacheerde collega’s meer over hun opdrachten bij onze opdrachtgevers en laten we je zien hoe het is om bij ENTER te werken.

Wij zijn heel erg blij met deze nieuwe frisse look voor ENTER en hopelijk jullie ook!